“Ķekavas novada NVO” informatīvā platforma

Facebook vietnē ir izveidota “Ķekavas novada NVO” informatīvā platforma, lai popularizētu aktīvi Ķekavas novadā (Baložu pilsētā, Daugmales pagastā, Ķekavas pagastā) darbojošās nevalstiskās organizācijas.

Vienlaikus tiek sniegta informācija par aktualitātēm lielākajos Latvijas NVO centros, kā, piemēram, “Preiļu NVO centrs”, “Zemgales NVO Centrs”, “Alūksnes NVO atbalsta centrs”, “Kurzemes NVO atbalsta centrs”, “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs”, “Latvijas Pilsoniskā alianse”. Tikpat svarīgi informāciju iegūt arī apmeklējot dažādus seminārus, kurus var apmeklēt NVO namā, ES mājā un citviet.

FB informatīvā platforma palīdz un palīdzēs novada iedzīvotājiem, NVO un jebkuram interesentam sekot līdzi jaunumiem un izvērtēt, kas no plašā pasākuma klāsta katram šobrīd visaktuālākais, jo ik pa laikam tiek rosināts pieteikties arī dažādām projektu programmām, kas sniedz iespēju realizēt lieliskas idejas, kuru rezultāts visbiežāk paredzēts plašai sabiedrībai, tās izglītošanai un aktivizēšanai līdzdarboties savas dzīves vides dažādošanai, izglītībai, sadarbībai.
Prieks par katru aktīvo un darbīgo NVO Ķekavas novadā un visā Latvijā! Paldies!

P.S. Informācija par Ķekavas novada NVO atrodama http://www.kekava.lv/pub/index.php?id=80, kā jau, iespējams, par citu novadu NVO tā atrodama katras pašvaldības mājaslapās. Ar šeit norādīto sarakstu ikviens var iepazīties un tas tiek izmantots informatīvās platformas uzturēšanā novada NVO popularizēšanai.

Informāciju sagatavoja
Daiga Krūmiņa
"Ķekavas novada NVO"
Facebook lapas vadītāja