Aicinām Rīgas NVO izglītot jauniešus

02.04.2018. sāksies kampaņa „Mazais 100-gades pilsonis”, kura turpināsies līdz pat semestra beigām. Kampaņas mērķis ir interaktīvi un saturīgi izglītot jauniešus par sabiedrības līdzdalību sagaidot Latvijas simtgadi NVO, pašvaldības un valsts līmenī.

Biedrība “Latvijas Pilsoniskā alianse” aicina Rīgas nevalstiskās organizācijas (NVO) un skolas piedalīties kampaņā “Mazais 100-gades pilsonis”, piesakot savu dalību rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 24.03.2018., nosaucot organizāciju vai skolu un kontaktpersonu aktivitātes īstenošanai.

Kampaņas ietvaros ir paredzēts, ka Rīgas organizācijas tiksies ar Rīgas skolu skolēniem, iedrošinot jauniešus iesaistīties kādā no pilsoniskajām aktivitātēm. Pēc tikšanās reizes jaunieši paši veiks kādu pilsonisko iniciatīvu. Skolnieku aktivitātei tiks piešķirti nelieli finanšu līdzekļi, kas palīdzēs nodrošināt nepieciešamos materiālus, atbalstu aktivitātes veikšanai.

Latvijas Pilsoniskā alianse aicinās visas iesaistītās organizācijas uz apmācībām, kurās tika apgūta interaktīva metode, kura tiks izmantotas kampaņas „Mazais 100-gades pilsonis” ietvaros.

Projekts iekļauts Latvijas valsts simtgades Rīgas programmā. Latvijas valsts simtgades Rīgas programmas pasākumi tiek īstenoti ar Rīgas pašvaldības finansiālu atbalstu.

Informācijas avots