Lekcija vecākiem “Bērnu lutināšana”

Otrdien, 19. martā, plkst. 17.00 Ventspils Galvenā bibliotēka aicina uz bezmaksas lekciju -“Bērnu lutināšana”. Lekciju vadīs Vita Kalniņa - psiholoģe, ģimenes psihoterapijas speciāliste, ģimenes psiholoģijas centra "Līna" dibinātāja un vadītāja. Pasākums notiek programmas “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta” ietvaros.

Pagājušā gada nogalē tika izdota Vitas Kalniņas grāmata “Pirmās attiecības cilvēka dzīvē”, kura ir guvusi plašu atzinību topošo un jauno vecāku vidū. Daudzi lasītāji to jau atzinuši kā “obligāto literatūru” topošajiem un jaunajiem vecākiem. Tā ir noderīga lasāmviela arī dažādu profesionālo nozaru pārstāvjiem – vecmātēm, medicīnas māsām, ģimenes ārstiem, pediatriem, psihologiem, psihoterapeitiem, psihiatriem, neirologiem, fizioterapeitiem u.c.

Vita Kalniņa aicina grāmatas lasītājus un citus interesentus uz tikšanos Galvenajā bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, Ventspilī. Tikšanās laikā V. Kalniņa stāstīs par vienām no vecāku (un arī citu bērna aprūpē iesaistīto personu) populārākajām bailēm – ka bērns varētu tikt izlutināts. Cik pamatoti ir par to satraukties un kā rūpēties par bērniņu saskaņā ar viņa vajadzībām?

Iepriekšēja pieteikšanās uz lekciju nav nepieciešama, laipni gaidīti visi interesenti!

Programmas “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta” ietvaros šī lekcija un citi izglītojošie pasākumi vecākiem tiek organizēti, pateicoties Ventspils pilsētas vecāku priekšlikumiem, ieteikumiem un pašvaldības atbalstam. Nākošā tikšanās būs 12.aprīlī, kad Galvenajā bibliotēkā viesosies psiholoģe Diāna Zande ar lekciju “Pašvērtējuma veidošana bērniem”.

Vairāk informācijas par programmas „Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta” paveiktajiem un plānotajiem darbiem var iegūt Ventspils portālā www.ventspils.lv sadaļā „Mazulim draudzīga pilsēta”, kā arī sociālajā tīklā „facebook”.

Informācijas avots: Ventspils sociālais dienests