Ventspils pilsētas Sociālā dienesta kasē aicina saņemt pabalstu Lieldienās

Ventspilī deklarētie pensionāri un personas ar invaliditāti, kuru pensijas apmērs pirms nodokļu nomaksas (neskaitot piemaksu pie pensijas) nepārsniedz 338,00 eiro, pabalsts tiek izmaksāts:
• No š.g. 25. marta līdz 31. maijam, iesniedzot iesniegumu Sociālajā dienestā par pabalsta pārskaitīšanu personas norēķinu kontā;
• No š.g. 15. aprīļa līdz 18. aprīlim, no plkst. 10.00 līdz plkst. 14.00 Sociālā dienesta kasē sāks izmaksāt Lieldienu pabalstu 29,00 eiro apmērā pensionāriem un personām ar invaliditāti, ņemot vērā iedalījumu pēc personas uzvārda pirmā burta:
• 15. aprīlī - K, Ķ, O,P;
• 16. aprīlī - A, Ā, D, H, I, Ī, J, L, Ļ, R;
• 17. aprīlī - B, N, Ņ, T, U, Ū,V,Y, Z, Ž;
• 18. aprīlī - C, Č, E, Ē, F, G, Ģ, M, S, Š.

Tie pensionāri un personas ar invaliditāti, kas Lieldienu pabalstu vēlēsies saņemt Sociālā dienesta kasē un to nebūs saņēmuši līdz Lieldienām, pabalstu varēs saņemt no š.g. 24. aprīļa līdz 31. maijam, pabalstu izmaksa turpināsies Sociālā dienesta kasēs to parastajā darba laikā.

Ģimenes, kuras audzina Ventspilī deklarētus bērnus ar invaliditāti pabalstu var saņemt no š.g. 1. aprīļa līdz 31. maijam Sociālā dienesta kasēs, parastajos darba laikos, vai arī iesniedzot iesniegumu Sociālajā dienestā par pabalsta pārskaitīšanu vecāku, aizbildņu norēķinu kontā.
Iesnieguma formas pieejamas Sociālajā dienestā Raiņa ielā 10 vai Sociālā dienesta filiālē Pārventā, Talsu ielā 39, kā arī portālā www.ventspils.lv

Pensionāriem un personām ar invaliditāti, kuri veselības stāvokļa dēļ nevar ierasties Sociālajā dienestā, pabalsts tiks piegādāts mājās no š.g. 25. marta līdz 31. maijam. Šādos gadījumos jāinformē Sociālais dienests, zvanot pa tālruni 63601210 vai 63663001.

Pabalstu Sociālā dienesta kasēs var saņemt, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Laika periodā no 25. martam līdz 9. aprīlim, Ventspils pilsētas pašvaldības Lieldienu pabalstu jau ir saņēmuši 4969 ventspilnieki un no tiem 478 personām pabalsts ticis piegādāts uz mājām.

Ventspils pilsētas pašvaldība šī materiālā atbalsta sniegšanai šogad atvēlējusi vairāk kā 200 tūkst. eiro, plānots, ka pabalstu Lieldienās varēs saņemt 7220 ventspilnieku, no tiem 120 bērni ar īpašām vajadzībām.

Saskaņā ar Ventspils domes pārvaldes struktūru, Ventspils pilsētas Sociālais dienests ir pašvaldības iestāde, kas darbojas atbilstoši sociālo jomu regulējošiem normatīvajiem aktiem un sniedz Ventspils pašvaldības iedzīvotājiem sociālo palīdzību, kā arī organizē un sniedz sociālos pakalpojumus.

Plašāku informāciju par sociālā atbalsta iespējām un citiem jaunumiem Ventspils pilsētas iedzīvotājiem iespējams saņemt Ventspils pilsētas Sociālajā dienestā, Raiņa ielā 10, Ventspils pilsētas Sociālā dienesta Pārventas filiālē, Talsu ielā 39, vai interneta mājas lapā https://www.ventspils.lv , kā arī sociālajā tīklā „facebook”.

Informācijas un bildes avots: Ventspils sociālais dienests

IMG 3465