-1.96°C

Visas ziņas

Sirmi mati

Kādu dienu jūs vienkārši dzīvojat savu dzīvi, bet nākamajā – no nekurienes iznirst sirmi mati. Kas tieši izraisa šīs pēkšņās izmaiņas jūsu matos, jūs jautājat? Espati.lv ir noskaidrojusi galvenos sirmu matu rašanās iemeslus, kā arī veidus kā tos noslēpt vai tieši pretēji, lepoties ar tiem un tos izcelt.

Sirmi mati

Kas ir krāsu terapija un kā tā palīdz uzlabot pašsajūtu?

Krāsas ir mums visapkārt; tās sastopamas dabā, priekšmetos, mājās, kur dzīvojam, automašīnās, ar kurām braucam, apģērbā, dažādās elektroniskajās ierīcēs un citur. Tomēr krāsas nav tikai apkārtējo vidi raksturojošas īpašības vai pat tās fons, jo tās var mainīt to, kā jūtamies un reaģējam uz dažādām situācijām. Krāsu terapija izmanto šīs ne vienmēr tik labi pamanāmās krāsu īpašības, lai ar to palīdzību mūs dziedinātu, sniegtu papildu enerģiju vai nomierinātu.

Kas ir krāsu terapija un kā tā palīdz uzlabot pašsajūtu?

Par miegu

Par mieguTeju vai katrs no mums ir sastapies ar miega traucējumiem un būsim atklāti, naktī grozīties no vieniem sāniem uz otriem, skaitot aitas, ir ļoti mokoši, jo īpaši tad, ja modinātājs zvana jau 6:00 no rīta un šajā momentā nevar pat īsti saprast vai vispār šonakt ir gulēts.

Par miegu
Image

Tālrunis: 26667444
E-pasts: info@socialaszinas.lv