Visas ziņas

Mango tavai veselībai

Jau no senseniem laikiem cilvēki ir savā labā izmantojuši mango dziednieciskās īpašības. Mango auglim piemīt augsta enerģētiskā vērtība. Tas satur daudz A, C, E vitamīna, kalciju, dzelzi, magniju un mangānu. Labvēlīgi iedarbojas uz gremošanas traktu, uzlabo vielmaiņu un imūnsistēmu, stiprina sirdi. Pētījumos konstatēts, ka tas kavē arī vēža šūnu veidošanos organismā.

Mango tavai veselībai

Medus ar kanēli Tavai veselībai

Medus un kanēļa maisījums ir unikāls līdzeklis daudzām slimībām. Šīs divas sastāvdaļas ideāli sader un tām ir daudz priekšrocības. Neliels daudzums medus nekaitē pat diabēta slimniekiem un kanēlis regulē cukura līmeni asinīs.

Medus ar kanēli Tavai veselībai

Medus Citrons Kanēlis

Medus, citrons un silts ūdens, kā zināms, palīdz uzlabot vielmaiņu, attīrīt organismu no toksīniem un veicina svara samazināšanos. Lielā mērā tas saistīts ar citronā esošajajām pektīnvielām, kas nodrošina sāta sajūtu.

Medus Citrons Kanēlis

Kunģis - Emocijas

Par šo orgānu varētu sarakstīt grāmatu. Tas saistās ar endokrīno sistēmu, uzturvielu izmantošanu, nervu sistēmu. Es domāju, ka katrs no mums ir sajutis šī orgāna uzvedības izpausmes, īpaši, kad esam stresa situācijās. Kuņģi var saukt par sanitāru, jo tieši tur notiek lielākā mikrobu, parazītu un citu mums nevēlamu baktēriju iznīcināšana. Vai nu ēdam mēs, vai apēdīs mūs.
Viena no kuņģa refleksijas zonām ir mūsu lūpas. Vecākiem cilvēkiem, kam virs lūpas ir vertikālas rievas, tas liecina par kuņģa sienu atrofiju, bet pigmentācija uz delnu mugurējām daļām - par sliktu fermentizāciju.

Kunģis - Emocijas
Image

Tālrunis: 26667444
E-pasts: info@socialaszinas.lv
Mājas lapu izveidoja: LUOffice