Visas ziņas

Medus ar kanēli Tavai veselībai

Medus un kanēļa maisījums ir unikāls līdzeklis daudzām slimībām. Šīs divas sastāvdaļas ideāli sader un tām ir daudz priekšrocības. Neliels daudzums medus nekaitē pat diabēta slimniekiem un kanēlis regulē cukura līmeni asinīs.

Medus ar kanēli Tavai veselībai

Kā pistācijas uzturā var palīdzēt veselībai

Ja Tev garšo pistācijas - Tev paveicies! Šie gardie rieksti, kas piedienas kā itāļu saldējumam, tā svaigiem salātiem, izrādās, ir ļoti vērtīgs pārtikas produkts, lai palīdzētu vairot savu veselību ikdienā. Šajā rakstā ļoti vienkāršiem vārdiem par to, kā pistācijas var palīdzēt uzlabot veselību.

Kā pistācijas uzturā var palīdzēt veselībai

Dabīgais cukura aizstājējs - stēvija

Lai gan stēviju jau vairākus gadu simtus senā pagātnē Dienvidamerikas reģiona indiāņu ciltis izmantojušas tējas saldināšanai un arī ārstniecībā, Eiropā oficiāli kā pārtikas saldinātāju to atļauts izmantot tikai kopš 2011.gada. Pateicoties stēvijas pozitīvajām īpašībām, mūsdienās tā kļūst arvien iecienītāka - to izmanto ne tikai kā dabīgo cukura aizstājēju, bet arī kosmētikas līdzekļu ražošanā.

Dabīgais cukura aizstājējs - stēvija

Kunģis - Emocijas

Par šo orgānu varētu sarakstīt grāmatu. Tas saistās ar endokrīno sistēmu, uzturvielu izmantošanu, nervu sistēmu. Es domāju, ka katrs no mums ir sajutis šī orgāna uzvedības izpausmes, īpaši, kad esam stresa situācijās. Kuņģi var saukt par sanitāru, jo tieši tur notiek lielākā mikrobu, parazītu un citu mums nevēlamu baktēriju iznīcināšana. Vai nu ēdam mēs, vai apēdīs mūs.
Viena no kuņģa refleksijas zonām ir mūsu lūpas. Vecākiem cilvēkiem, kam virs lūpas ir vertikālas rievas, tas liecina par kuņģa sienu atrofiju, bet pigmentācija uz delnu mugurējām daļām - par sliktu fermentizāciju.

Kunģis - Emocijas

Emocijas

Māksla sadzīvot ar emocijām
Dusmas, bailes, skumjas, riebums, nicinājums, pārsteigums, prieks, apmulsums, vainas apziņa, kauns... Tās visas ir pamatemocijas, kas rodas un nereti arī izgaist pat pāris sekundēs vai minūtēs.

Emocijas

Ugunspuķes tēja Tavai veselībai

Šī auga brīnumainās īpašības bija atklājuši jau senie Krievijas zemnieki, kuri, lai gūtu enerģiju, strādājot smagu fizisku darbu, lietoja ugunspuķes tēju. Augu pētīja arī pirmsrevolūcijas krievu zinātnieki un dzēra sarkanarmieši, lai vairotu izturību kaujās.

Ugunspuķes tēja Tavai veselībai
Image

Tālrunis: 26667444
E-pasts: info@socialaszinas.lv
Mājas lapu izveidoja: LUOffice