2.04°C

Visas ziņas

Par sabiedrības līdzdalību iespējamās vardarbības novēršanā ģimenēs

Kā liecina Valsts policijas un Labklājības ministrijas rīcībā esošie statistikas dati, tad valstī noteiktās ārkārtējās situācijas laikā ir pieaudzis vardarbības gadījumu skaits ģimenēs un dažādi sadzīves konflikti. Tas, iespējams, skaidrojams ar to, ka cilvēki vairāk laika pavada mājās, ir augusi emocionālā spriedze, cilvēki ir palikuši bez darba vai darbā noteikta dīkstāve, kā rezultātā ir papildus brīvais laiks, bet ne vienmēr tas tiek lietderīgi izmantots.

Par sabiedrības līdzdalību iespējamās vardarbības novēršanā ģimenēs

Tev lieks? Kādam ļoti noderīgs!

NSUS labdarības biedrība ikdienā sadarbojas sociālajos projektos ar vairāk, kā 130 sociālās aprūpes centriem visā Latvijā, kā arī ar sociālajiem dienestiem, pašvaldībām. Ik pa laikam tiek atsūtīti lūgumi, jo nepieciešamas dažādas ikdienišķas lietas. Tajā pat laikā, kādam no Jums arī ir kas mājās lieks un labprāt Jūs to ziedotu kādam (televizori, datori, riteņi, mēbeles, gultasveļa, segas, utt.). Kā arī biedrība saņem telefona zvanus un e-pastus, ka ir lietas, ko cilvēki labprāt ziedotu, bet nav zināms, kur, kam un kā to izdarīt.

Tev lieks? Kādam ļoti noderīgs!

Vēstules ar roku Latvijā raksta vien retais (video)

Saziņa ar roku rakstītām vēstulēm – par tādu atminas vien gados vecāki cilvēki, retāk arī kāds jaunāks iedzīvotājs. Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātes profesors Andrejs Veisbergs uzsver, ka rakstīšana ar roku ir novecojusi. “Tāpat kā jāšana ar zirgu - tas nenozīmē, ka kāds vairs nejāj, bet tas kļūst par tādu ekskluzīvu nodarbi.”

Vēstules ar roku Latvijā raksta vien retais (video)
Image

Tālrunis: 26667444
E-pasts: info@socialaszinas.lv