Aicina rakstīt iesniegumus Lieldienu pabalsta saņemšanai

Aicina rakstīt iesniegumus Lieldienu pabalsta saņemšanai

No šī gada 1. marta Ventspils pilsētas Sociālais dienests sāks pieņemt iesniegumus pašvaldības Lieldienu pabalsta saņemšanai. Iesniegumu veidlapas pieejamas pie Sociālā dienesta ieejas Raiņa ielā 10, filiāles Talsu ielā 39, kā arī elektroniski.

Lai atbalstītu Ventspils pilsētā deklarētos pensionārus un personas ar invaliditāti, kā arī bērnus ar invaliditāti, Ventspils pilsētas pašvaldība ik gadu piešķir pabalstu uz Lieldienām. Pabalstu 29 eiro apmērā var saņemt pensionāri un personas ar invaliditāti, kuru pensijas apmērs pirms nodokļu nomaksas (neskaitot piemaksu pie pensijas) nepārsniedz 384 eiro, kā arī visi bērni ar invaliditāti, neatkarīgi no ģimenes ienākumu līmeņa.

Papildus informējam, ka sakarā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, pabalstu var saņemt tikai savā bankas norēķinu kontā. Pabalsta saņemšana Sociālā dienesta kasē un ar piegādi dzīvesvietā būs pieejama pēc ārkārtējās situācijas beigām. Iesniegumu pieņemšana turpināsies līdz š.g. 30. aprīlim.

Ventspils pilsētas pašvaldība šī materiālā atbalsta sniegšanai šogad atvēlējusi vairāk kā 189 tūkst. eiro, un plānots, ka pabalstu Lieldienās varēs saņemt 6530 ventspilnieki, no tiem 120 bērni ar īpašām vajadzībām.

Iesnieguma veidlapu pabalsta saņemšanai savā norēķinu kontā bankas kontā iespējams izdrukāt mājas lapās www.ventspils.lv un https://labklajiba.ventspils.lv.

Informācijas avots

Jaunākās ziņas