“Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta” aktualitātes

“Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta” aktualitātes

Ventspils pilsētas pašvaldība vienmēr rūpējusies, lai pilsētā labi justos ģimenes ar bērniem, par ko liecina labiekārtotie daudzdzīvokļu pagalmi, bērnu pilsētiņas, pazeminātās ielu apmales visā pilsētā un daudzi citi uzlabojumi, kuri redzami ik uz soļa.

Par nepieciešamajiem uzlabojumiem pilsētā vislabāk var pastāstīt pilsētas iedzīvotāji, ģimenes ar bērniem, kā arī pilsētas viesi, tādēļ pašvaldība rīko iedzīvotāju aptaujas, kur visi ieinteresētie tiek aicināti izteikt savu viedokli par dažādām jomām Ventspilī.

“Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta” ietvaros no 2020. gada 7. decembra līdz 2021. gada 7. janvārim tika organizēta pilsētas iedzīvotāju un viesu aptauja, lai saņemtu viedokli un priekšlikumus par nepieciešamajiem uzlabojumiem veselības, publiskās infrastruktūras, izglītības, izklaides un atpūtas jomās Ventspilī. Aptaujas respondenti bija ļoti aktīvi un kopumā tika saņemti 510 priekšlikumi, kuri pašlaik tiek izvērtēti pašvaldības iestādēs un kapitālsabiedrībās, lai jau tālāk lemtu par šo priekšlikumu realizāciju.

Pilsētā jau šobrīd ir īstenoti daudzi ventspilnieku ieteikumi, ieviesti uzlabojumi un var redzēt paveikto - ir izveidotas īpaši ģimenēm ar bērniem paredzētas autostāvvietas un dažādās vietās visā pilsētā pazeminātas apmales, lai pārvietošanās ar ratiņiem kļūtu ērtāka. Tāpat programmas ietvaros ir ierīkotas īpašas šūpoles māmiņai kopā ar mazuli, kā arī plānoti vēl citi uzlabojumi, ņemot vērā pēdējā aptaujas anketā saņemtos ierosinājumos.

Informējam, ka līdz pat 28. februārim turpinās fotokonkurss “Mazuļa ziemas prieki Ventspilī”. Aicinām ģimenes ar bērniem būt aktīvām un piedalīties pašvaldības organizētajā fotokonkursā, iesūtot bērnu vecumā līdz 3 gadiem (ieskaitot) fotogrāfijas, kurās tiek baudīti ziemas prieki pie dažādiem Ventspils pilsētas atpazīstamības objektiem. Fotogrāfijas jāiesniedz digitāli, nosūtot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Iesniedzot fotogrāfiju, autoram jānorāda: vārds, uzvārds, kontaktinformācija (tālrunis, e pasts). Katrs dalībnieks var iesniegt ne vairāk kā 1 fotogrāfiju atbilstoši noteiktajai tēmai.

Informācijas avots

Jaunākās ziņas