Ventspils pašvaldība sveic simtgadnieci

Ventspils pašvaldība sveic simtgadnieci

Šī gada 15. janvārī Ventspils iedzīvotāja Līna Siliņa svinēja īpašu jubileju – 100 gadus. Ventspils valstspilsētas pašvaldības vārdā kundzi viņa dzīvesvietā sveica Ventspils Sociālā dienesta vadītāja Una Lapskalna un Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāja vietnieks Didzis Ošenieks.


Ventspilniece savā apaļajā jubilejā kopā ar ziediem, torti un apsveikumu kartīti saņēma arī Ventspils valstspilsētas domes pabalstu 570 eiro apmērā, kurš tiek piešķirts visiem 100 gadu vecumu sasniegušiem ventspilniekiem veselības saglabāšanai un uzlabošanai.
Sarunā Līna Siliņa informēja, ka saņēmusi apsveikuma kartiņu no valsts prezidenta Egila Levita.
Ventspils iedzīvotāji, kuri ir sasnieguši 100 un vairāk gadu vecumu un, kuru pensijas apmērs mēnesī nepārsniedz 400,00 euro (pirms nodokļu nomaksas) turpmāk ik mēnesi saņem pašvaldības pabalstu– 43 eiro apmērā.

Plašāku informāciju par sociālā atbalsta iespējām un citiem jaunumiem Ventspils pilsētas iedzīvotāji var saņemt Ventspils pilsētas Sociālajā dienestā, Raiņa ielā 10, tālr. 63601210 vai Ventspils pilsētas Sociālā dienesta Pārventas filiālē, Talsu ielā 39, tālr. 63663001, kā arī pašvaldības mājas lapā https://www.ventspils.lv un Ventspils pilsētas Sociālā dienesta mājas lapā https://labklajiba.ventspils.lv un sociālo tīklu “Facebook” lapā.

 

Informācijas avots

Jaunākās ziņas